Úvod > O firmě

Meziroční růst 30%

Děkujeme zákazníkům za mimořádnou přízeň v roce 2014, díky níž jsme meziročně navýšili obrat o více než 30%! Nejvíce nových zakázek jsme získali na základě referencí spokojených zákazníků. Tržby poprvé překročily 100 mil. Kč.

O firmě ACOND a. s.

Čtyři desetiletí zkušeností v oboru přináší všem zákazníkům vysoce pokročilá technická řešení vzduchotechniky a tepelných čerpadel. Každý detail je promyšlen a zpracován s nejvyššími nároky na spolehlivost, kvalitu a snadný servis.

Firma ACOND nabízí nejen podlahové topení, ale celé kompletní topné a klimatizační systémy, zahrnující kromě podlahového topení i tepelná čerpadla s patentovanou chytrou regulací ACOND Therm, panely pro solární ohřev vody, nerezové akumulační nádoby, bojlery s integrovaným tepelným čerpadlem a široký sortiment klimatizačních zařízení.

Naše vysoce energeticky úsporná technika je šetrná k životnímu prostředí. Deset let úspěšně působíme na českém trhu tepelných čerpadel a topných systémů. Neustálý vývoj, nejlepší komponenty, pečlivá montáž a přísná kontrola jsou zárukou rychle návratné investice do ekonomického vytápění objektů.

Více než 18 600 instalací topných a klimatizačních systémů v ČR. Spolehlivý servis po celé České republice zajišťuje síť obchodně a technicky vyškolených partnerů.

Členství ACOND a. s.

  • EU Certified Heat Pump Installer
  • Asociace pro využití tepelných čerpadel
  • Hospodářská komora České republiky
  • Svaz chladicí a klimatizační techniky
NAŠE OCENĚNÍ
ZLATÁ
IBF BRNO 2014
ZLATÁ
AquaTerm 2014
ZLATÁ
VKV 2013

DALŠÍ OCENĚNÍ

Webdesign a redakční systém animato.pnganimato.cz